Metody płatności w sklepie internetowym HARPERS

 

 

PRZEDPŁATOWY PRZELEW INTERNETOWY


Po złożeniu zamówienia Klient może dokonać zapłaty za pośrednictwem systemu Blue Media. Realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu wpłaty Klienta w systemie płatności Blue Media i przyjęciu zamówienia przez sprzedającego. Towar jest wysyłany maksymalnie do 3 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty (przelewy błyskawiczne) lub pozytywnej autoryzacji wpłaty (karty kredytowe), jednak w większości przypadków czas ten nie przekracza 24h. 

System umożliwia wykonanie szybkiego przelewu dla większości komercyjnych banków w Polsce lub płatność za pomoca kart kredytowych VISA oraz MASTERCARD


 

PRZELEWY BŁYSKAWICZNE:


Oferujemy jedna z najszybszych i najbezpieczniejszych form dokonywania płatności w internecie - szybkie przelewy on-line z wyborem Twojego banku już w koszyku sklepu. Po wybraniu banku w którym posiadasz konto, zostaniesz przekierowany na stronę swojego banku gdzie autoryzujesz płatność. Całość procesu odbywa się z użyciem protokołu bezpieczeństwa SSL. 

Obsługujemy: BLIK, mTransfer, Płać z ING, Pekao 24 PBL, BZWBK24, Płacę z AliorBankiem, IPKO, Płacę z Inteligo, Millenium Bank PBL, CA przelew on-line, Deutsche Bank, BGŻ PNB Paribas, EuroBank Płatności On-line, R-przelew, Toyota Bank Pay-way, Getin Bank, Przelew Volkswagen Bank, Płacę z Citi Handlowy, Płacę z PLUS Bank, Noble bank, Nest Przelew.



KARTY PŁATNICZE: 


Bezpieczeństwo transakcji kartą kredytową przez Internet jest gwarantowane przez system Blue Media. Nie zapisujemy żadnych danych dotyczących karty płatniczej i są jedynie przekazywane do operatora płatności. Całość procesu zakupu za pomoca karty kredytowej odbywa się z użyciem protokołu bezpieczeństwa SSL.

Obsługujemy nastepujace karty: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro





KOSZTY WYSYŁKI:

W przypadku przedpłaty za pomocą płatności on-line koszt wysyłki kurierskiej, dla zamówień powyżej 99 zł, wynosi 0 zł. Do zamówienia poniżej 99 zł doliczana jest opłata za wysyłkę kurierską w wysokości 15 zł. 

PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM


Zapłata przy odbiorze towaru (za pobraniem). Klient uiszcza należność bezpośrednio przy odbiorze towaru u kuriera. Realizacja zamówienia następuje po przyjęciu zamówienia.  Towar jest wysyłany maksymalnie do 3 dni roboczych od przyjęcia zamówienia, jednak w większości przypadków czas ten nie przekracza 24h.



KOSZTY WYSYŁKI:

Do zamówienia z płatnością przy odbiorze (za pobraniem) doliczany jest koszt 15 zł - niezależnie od wysokości zamówienia.